Időzóna: UTC + 1 óra

Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 2 hozzászólás ] 
Szerző Üzenet
 Hozzászólás témája: First line
HozzászólásElküldve: 2013.07.30. 19:50 

Itt lehet értekezni a first line felszerelésről, megosztani a tapasztalatokat.

Nézzük a warbeltet, itt érdemes arra gondolni, hogy ez rajtunk marad amikor a mellényt levesszük, ezért úgy rakjuk össze, hogy akkor is életképesek maradjunk ha nincs rajtunk mellény. Valljuk be a 2 naposokon ez gyakran előfordul.

Először válasszunk övet, érdemes molle-sat, mert ma már minden arra készül. minimum 2 molle csík fusson hosszában, de túl vastagot se válasszunk mert gond lesz a mellénynél.

Olyan dolgokat érdemes rárakni amik feltétlenül szükségesek, ez mindenkinek más az én warbeltemen eddig ezek jártak:

-Oldalfegyver - mert a mellényen mellett még az is lehet, h a main fegyvert is leteszed

-1-2 tár az AEG-hez - érdemes fast meg-be tenni oldalra, mivel a mellényen lévő tárzsebek inkább hordásra vannak mint tárcserére, illetve rá is fekszünk gyakran, viszont 1 max 2 tárnál több nem kell sem a gyors tárcseréhez, sem a warbeltre

-1-2 pisztolytár, illetve a tártokba mehet gyorstöltő is tele bb-vel, ez játékfajtától függően nagypn jól jöhet

- utility zseb közepes vagy nagy, ebbe aztán mindent lehet pakolni ami éppen kell a warbeltre (kés, aksi, gyufa, bb ezer hasznos cucc)

- tárdobáló ez nem is azért kell mert nélkülözhetetlen, hanem mert ha a mellényre rakjuk, rálóg a warbeltre ami nagyon zavaró lehet, ha pont onnan akarsz kivenni valamit, ahova a drop pouch lóg

- kulacs én pl ezt nagyon ritkán rakom fel, régen mindig hordtam. Tény h a víznél talán nincs is fontosabb, csak én ezt annyira komolyan veszem, h előbb rakom le a warbeltet mint a camelbak-ot a hátamról, de nem kell mindenkinek ilyen hülyének lennie, szóval a kulacs a warbeltre jó dolog

- és mehet rá ezer dolog (IFAK/ESk, rádió, lámpa stb.), amit éppen fontosnak tart az ember az adott játékban, szerintem a lényeg a first line szemlélet észben tartása, ezt a cuccot veszed le utoljára, e szerint pakold meg

Végezetül, mindenkit csak bátorítani tudok, hogy használjon warbeltet, nem egy drága dolog és hosszabb játékokon ahol sokszor vagyunk hq-n stb. nagyon jól jön majd.

Pár jó kép:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép

és egy rossz példa, nem a színek miatt, hanem a felesleges cucc miatt (ha marad hely a warbelten az nem baj, nem kell feltételemül pakolni oda valamit)
Kép

A hozzászólást 4 alkalommal szerkesztették, utoljára Nahodka 2013.07.30. 22:03-kor.

Vissza a tetejére

Hozzászólás témája: Re: First line
HozzászólásElküldve: 2013.07.31. 11:00 

nem rossz nem rossz - de mikor megyünk játszani ? :D

Vissza a tetejére

Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 2 hozzászólás ] 

Időzóna: UTC + 1 óra